Titles you rated
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 3.0
The LighthouseRated ★ 3.5
The Fire Within: A Requiem for Katia and Maurice KrafftRated ★ 4.5
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 1.0
Memento MoriRated ★ 2.5
The Woman Who RanRated ★ 3.5
Office SpaceRated ★ 3.5
Bones & AllRated ★ 2.0
Enter the VoidRated ★ 4.0
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
The People Under the StairsRated ★ 2.0
BarbarianRated ★ 4.0
SmileRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
Friday the 13th Part IIIRated ★ 1.0
Friday the 13th Part 2Rated ★ 2.5
The BlobRated ★ 3.0
Free Chol Soo LeeRated ★ 5.0
Knife+HeartRated ★ 4.0