Titles you rated
Midnight DinerRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Seven Brides for Seven BrothersRated ★ 3.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Le Tour: My Last 49 DaysRated ★ 5.0
CasperRated ★ 2.0
La Vie en RoseRated ★ 2.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 2.0
SingRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 4.0
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.0
The Phantom of the OperaRated ★ 2.5
Pearl HarborRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
Where the Wild Things AreRated ★ 4.0