Titles you rated
Source CodeRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.5
The KingRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 2.0
Call Me by Your NameRated ★ 3.0