Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Jiro Dreams of SushiRated ★ 3.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5