Titles you rated
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 4.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0