Titles you rated
SupermanRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.5
The Harder They FallRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0