Series
Ratings
79
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
House of Cards Season 5Rated ★ 2.0
HannibalRated ★ 5.0
MessiahRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 2.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Inside Job Part 1Rated ★ 4.0
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0