Series
Ratings
11
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Songgot: The PiercerRated ★ 1.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 1.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 0.5
Descendants of the SunRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5