Movies
Ratings
57
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.5
CubeRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
HauntersRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0