Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.0
Mr. PlanktonRated ★ 3.5
Although I Am Not a HeroRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 2.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 1.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Nevertheless,Rated ★ 2.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 3.0
My NameRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.5