Movies
Ratings
247
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Freakier FridayRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Bring Her BackRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
FirefightersRated ★ 2.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
ChallengersRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0