Series
Ratings
38
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
Normal PeopleRated ★ 5.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
The Summer I Turned Pretty Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.5
The GreatRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5
Sex EducationRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 2.5
Sex EducationRated ★ 4.0