Series
Ratings
35
Mengfei Comes AcrossRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 5.0
Grand PrinceRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
The King's FaceRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
School 2013Rated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5