Movies
Ratings
29
District 9Rated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
300Rated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 5.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
DownfallRated ★ 5.0
AssemblyRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 4.0
Green ZoneRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 3.0