Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
Confessions of a ShopaholicRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 1.0
SerendipityRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 4.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0