Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Gladiator IIRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
EscapeRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
DamselRated ★ 4.0