Movies
Ratings
586
Days of Being WildRated ★ 5.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.5
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.5
Big DaddyRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 2.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
BedevilledRated ★ 2.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
SullyRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.0
Sing StreetRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 3.0