Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.5
Gran TurismoRated ★ 3.5
Aquaman and The Lost KingdomRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
FerrariRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0