Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The RevenantRated ★ 2.0
FriendRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 2.5
The HostRated ★ 5.0
Attila MarcelRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 1.0
PadakRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 1.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0