Titles you rated
Love UntangledRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 0.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 2.5
MisericordiaRated ★ 2.0
MovingRated ★ 1.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 4.5
Cadillac RecordsRated ★ 3.0- House of the SeasonsRated ★ 4.0
QueerRated ★ 2.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
La ChinoiseRated ★ 4.0
Vivre Sa VieRated ★ 4.0
Band of OutsidersRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.5