Titles you rated
The Accidental DetectiveRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 1.5
The ThroneRated ★ 2.5
ExitRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 3.0
The UnfairRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
SearchingRated ★ 4.0
MasterRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 5.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5