Series
Ratings
27- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 4.0
ERASEDRated ★ 4.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 4.5