Movies
Ratings
1320
Past LivesRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
Vantage PointRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The President who Plays the PianoRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.0
CopycatRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
ElioRated ★ 3.5
DoubtRated ★ 4.0