Titles you rated
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.5- Unanswered questionsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
ExtracurricularRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5