Movies
Ratings
516
Police Story 2Rated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.0
Love Guide for DumpeesRated ★ 2.5
MonsterRated ★ 3.0
PixelsRated ★ 3.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.0
Resident Evil: The Final ChapterRated ★ 3.5
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 3.5
An Ethics LessonRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 3.0
Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 2.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Three… ExtremesRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
HeroRated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 4.5