Series
Ratings
78
Prison SchoolRated ★ 3.5
Gintama°Rated ★ 3.5- Excessive ChallengeRated ★ 5.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
- GintamaRated ★ 3.0
- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Lala LandRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 1.5
ChobitsRated ★ 4.5
Slayers NextRated ★ 4.5
SlayersRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 3.5
Ah! My Goddess: Flights of FancyRated ★ 4.0
Ah! My GoddessRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 1.5- 나루토 5기Rated ★ 2.0