Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
The Last of Us Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Fallout Season 1Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Solo LevelingRated ★ 2.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 5.0