Movies
Ratings
177
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Reign of AssassinsRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Ghost RiderRated ★ 2.5
Piranha 3DRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 2.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
ChawRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 3.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.5
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.5
Never Back DownRated ★ 4.0