Movies
Ratings
244
Detective Conan: Full Score of FearRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
HellboyRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Scary MovieRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
xXxRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5