Series
Ratings
74- Knowledge Channel eRated ★ 4.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0- The Lost RoomRated ★ 3.5
Prime Minister and IRated ★ 3.0
Digimon: Data SquadRated ★ 0.5
Digimon FrontierRated ★ 4.0
Digimon TamersRated ★ 3.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 5.0
Sweet 18Rated ★ 5.0