Movies
Ratings
140
Park Hwa-youngRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
BargainRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 1.5
The Neon DemonRated ★ 3.5
Believer: extended cutRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 0.5
BelieverRated ★ 5.0
PawnRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 4.5
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
BurningRated ★ 2.5
Fourth PlaceRated ★ 3.5
Sausage PartyRated ★ 1.5