Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 3.5
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
TwilightRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mamma Mia!Rated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5
QuickRated ★ 0.5
AssassinationRated ★ 1.5