Titles you rated
Mr. BrooksRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
My Ordinary Love StoryRated ★ 2.5
StokerRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
The BachelorsRated ★ 4.5
The Zookeeper's WifeRated ★ 5.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
Blue ValentineRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 5.0
Return to SenderRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
GravityRated ★ 2.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5