Titles you rated
Your Name.Rated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
What Women WantRated ★ 3.5
Cool RunningsRated ★ 4.0
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 3.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 4.0
Total EclipseRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 4.0