Titles you rated
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.5- From the Northern CountryRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
ShijukaraRated ★ 3.5- GEEKSRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 3.5
Light of My LionRated ★ 3.5
Alone in LoveRated ★ 4.0- Mi wo Tsukushi Ryouricho SpecialRated ★ 3.0
The Thick of ItRated ★ 3.5
LIAR GAMERated ★ 3.0
A Dance From AfarRated ★ 3.5
Slow TrainRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 3.5
March Comes in Like a LionRated ★ 4.0- She Loves to Cook, and She Loves to EatRated ★ 3.5
Ore wa Shinji Matta ze!Rated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.0