Movies
Ratings
538
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Ghost TrainRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0
The Strange Thing About the JohnsonsRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The Black TowerRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 3.5
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5