Titles you rated
Freakier FridayRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.0
Hi.5Rated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
6/45Rated ★ 3.0
The Noisy MansionRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 2.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Forgotten LoveRated ★ 3.5
JulesRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.5
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.0
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Road TripRated ★ 1.5
PlaneRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
DamselRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Mission: CrossRated ★ 2.5