Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.0
The Artful DodgerRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 2.5- 대결! 팽봉팽봉Rated ★ 2.0
- Good PartnerRated ★ 2.5
Haunted PalaceRated ★ 2.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 3.0
My Only OneRated ★ 2.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 2.0
Famous PrincessesRated ★ 3.0
The PenthouseRated ★ 2.5
My Father is StrangeRated ★ 3.5
Welcome to SamdalriRated ★ 2.5
KingdomRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
One the WomanRated ★ 3.5