Titles you rated
Straight Outta ComptonRated ★ 4.0
The Philly KidRated ★ 3.5
Freedom WritersRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Eight BelowRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 3.0
FuryRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
TedRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.0
American PieRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0