Series
Ratings
70
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
YouRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Marvel's The DefendersRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0