Movies
Ratings
85
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Finding Vivian MaierRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
BoltRated ★ 3.0
Memoirs of a GeishaRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
Jane EyreRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Happy LifeRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0