Titles you rated
Coin Locker GirlRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 1.5
The KingRated ★ 2.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 1.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Our TimesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0