Movies
Ratings
501- The Last RideRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Tomb RaiderRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 2.5
GarfieldRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Escape PlanRated ★ 3.5
PassengersRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0