Series
Ratings
50
The King's DoctorRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.5
I Live AloneRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 3.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
The Sound of Your HeartRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Miss KoreaRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
Dong YiRated ★ 4.5