Titles you rated
TitanicRated ★ 4.5
2012Rated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Penguins of MadagascarRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5
GeostormRated ★ 4.5
Pacific Rim: UprisingRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Despicable Me 3Rated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.5