Titles you rated
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
RecalledRated ★ 3.5
The CourierRated ★ 5.0
MinariRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Atomic BlondeRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Daddy You, Daughter MeRated ★ 2.0
Escape RoomRated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 2.5