Movies
Ratings
84
The TouristRated ★ 2.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 5.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 5.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
SpeedRated ★ 3.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
Always - Sunset on Third StreetRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Independence DayRated ★ 4.0