Titles you rated
The Gray ManRated ★ 3.5- The Fable: The Killer Who Doesn't KillRated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 3.0
Deep ImpactRated ★ 3.5
PeninsulaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
Sword Art Online: Progressive - Aria of a Starless NightRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
My SpyRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of a Dreaming GirlRated ★ 4.5
Coming 2 AmericaRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 4.0
6 Below: Miracle on the MountainRated ★ 2.5- Honnoji HotelRated ★ 3.0
The Island of Giant InsectsRated ★ 2.0
Dragon Quest: Your StoryRated ★ 3.5
Re:ZERO -Starting Life in Another World- The Frozen BondRated ★ 2.5
Seven Days WarRated ★ 2.0