Series
Ratings
398- Tsubame wa Modotte KonaiRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5- Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
True Detective: Night CountryRated ★ 4.5
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
PenanceRated ★ 3.0
The Boys Season 4Rated ★ 4.0
The Boyfriend Season 1Rated ★ 4.0
The DecameronRated ★ 3.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.0
MindhunterRated ★ 3.5
The Good FightRated ★ 4.0
Yellowjackets Season 1Rated ★ 2.5
Copycat KillerRated ★ 3.0
Yu Yu HakushoRated ★ 2.5
Gen V Season 1Rated ★ 3.5
HometownRated ★ 3.0