Titles you rated
CloverfieldRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
HancockRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 1.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Tears of the SunRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 4.0